Sekcje sportowe

KU AZS UJ COLLEGIUM MEDICUM I semestr 2023/2024


Studenci Klubu Uczelnianego AZS UJ CM mają możliwość reprezentowania naszej Uczelni w:

1. Akademickich Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych, organizowanych w 2-letniej edycji
2. Akademickich Mistrzostwach Małopolski
3. Akademickich Mistrzostwach Polski

Osiągnięcia medalowe w tych imprezach promowane są dodatkowymi punktami do stypendium Rektora.
Szczegółowe informacje na temat punktacji można uzyskać w regulaminie stypendiów na stronie UJ CM.

 

S E K C J E   S P O R T O W E

KU AZS UJ COLLEGIUM MEDICUM                   

 I semestr 2023/2024      

siatkówka kobiet

wtorek             19.00 – 20.30      ul. Badurskiego 19          sektor A, B

czwartek         19.00 – 20.30                  jw.                          sektor A, B

kontakt: mgr Przemysław Bartyzel przemyslaw.bartyzel@uj.edu.pl

 

siatkówka mężczyzn

wtorek             20.30 – 22.00      ul. Badurskiego 19          sektor A, B

czwartek         20.30 – 22.00                  jw.                          sektor A, B

kontakt: mgr Maciej Dietl maciej.dietl@uj.edu.pl

 

koszykówka kobiet

poniedziałek  18.30 – 20.00       ul. Badurskiego 19          sektor A, B

środa               19.00 – 20.30                  jw.                           sektor A, B

kontakt: dr Iwona Janas iwona.janas@uj.edu.pl

 

koszykówka mężczyzn

poniedziałek  20.00 – 21.30       ul. Badurskiego 19          sektor A, B

środa               20.30 – 22.00                  jw.                           sektor A, B

kontakt: mgr Przemysław Ostrowski przemyslaw.ostrowski@uj.edu.pl

 

lekkoatletyka

poniedziałek  20.00 – 21.30       hala AWF  ul. Śniadeckich 12

wtorek             19.00 – 20.30      ul. Komandosów 29

kontakt: mgr Urszula Jabłońska urszulka.jablonska@uj.edu.pl

                 mgr Grzegorz Janik g.janik@uj.edu.pl

 

pływacka

poniedziałek  18.15 – 19.00         pływ.  UEK ul. Rakowicka 27

wtorek             19.00 – 19.45        pływ.  UEK ul. Rakowicka 27

kontakt:  Mężczyźni – mgr Joanna Jasieńska joanna.jasienska@uj.edu.pl

                 Kobiety – mgr Jolanta Filip jola.filip@uj.edu.pl

 

piłka nożna

czwartek         21.00 – 22.30       hala UEK  ul. Rakowicka 27

kontakt: mgr Piotr Pastuszko piotr.pastuszko@uj.edu.pl

 

futsal kobiet

poniedziałek  19.00 – 20.30       hala UR  al. 29 Listopada 58   

kontakt: mgr Piotr Pastuszko piotr.pastuszko@uj.edu.pl

 

tenis ziemny

wtorek             20.00 – 21.30       Korty ul. Zarzecze 124A

kontakt: mgr Paweł Leja pawel.leja@uj.edu.pl

 

sekcja narciarska

poniedziałek  18.30 – 20.00      ul. Badurskiego 19  hangar   

kontakt: mgr Paweł Leja pawel.leja@uj.edu.pl

 

sekcja żeglarska i szachowa

kontakt:   Grzegorz Ginter tel. 506 114 498  grzegorz.ginter@uj.edu.pl

 

CHEERLEADERS 

środa               20.30 – 22.00        sala aerobiku   

kontakt: dr Iwona Janas iwona.janas@uj.edu.pl

 

trójbój siłowy

poniedziałek  18.30 – 20.00       sala aerobiku

kontakt: mgr Przemysław Ostrowski przemyslaw.ostrowski@uj.edu.pl

 

tenis stołowy

czwartek    19.30 – 21.00

kontakt: mgr Grzegorz Janik g.janik@uj.edu.pl