Sekcje sportowe

KU AZS UJ COLLEGIUM MEDICUM I semestr 2019/2020


Studenci Klubu Uczelnianego AZS UJ CM mają możliwość reprezentowania naszej Uczelni w:

1. Akademickich Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych, organizowanych w 2-letniej edycji
2. Akademickich Mistrzostwach Małopolski
3. Akademickich Mistrzostwach Polski

Osiągnięcia medalowe w tych imprezach promowane są dodatkowymi punktami do stypendium Rektora.
Szczegółowe informacje na temat punktacji można uzyskać w regulaminie stypendiów na stronie UJ CM.

 

 

S E K C J E   S P O R T O W E

KU AZS UJ COLLEGIUM MEDICUM   I,II semestr 2019/2020

 

siatkówka kobiet wtorek, czwartek

wtorek      godz.  19.00 – 20.30       ul. Badurskiego 19      sektor A, B

czwartek   godz. 19.00 – 20.30       ul. Badurskiego 19     sektor A, B

 

siatkówka mężczyzn wtorek, czwartek

wtorek       godz. 20.30 – 22.00            ul. Badurskiego 19  sektor A, B

czwartek   godz. 20.30 – 22.00            ul. Badurskiego 19   sektor A, B

 

koszykówka kobiet – poniedziałek, środa

poniedziałek  godz. 19.00 – 20.30       ul. Badurskiego 19    sektor A, B

środa             godz. 19.00 – 20.30         ul. Badurskiego 19     sektor A, B

 

koszykówka mężczyzn – poniedziałek, środa

poniedziałek   godz. 20.30 – 22.00    ul. Badurskiego 19  sektor A, B

środa              godz. 20.30 – 22.00      ul. Badurskiego 19   sektor A, B

 

lekkoatletyka –  poniedziałek

wtorek    godz. 20.00 – 21.30         hala AWF  ul. Śniadeckich 12

 

pływacka – poniedziałek, środa

poniedziałek       18.15 – 19.00   pływalnia  UEK ul. Rakowicka 27

środa                  20.00 – 20.45   pływalnia  Wisła ul. Reymonta

 

piłka nożna– czwartek

czwartek           21.00 – 22.30   ul. Rakowicka 27 hala UEK

 

futsal kobiet – wtorek

wtorek    19.00 – 20.30   ul. Komandosów 29       

 

tenis ziemny Kobiet i Mężczyzn  

czwartek       19.30 – 22.30    Fame Sport Club ul. Dekerta 21

Wyłącznie studenci zakwalifikowani do sekcji w październiku na kortach SWFiS UJ CM

 

narciarstwo

wtorek     20.00 – 21.30       ul. Badurskiego 19          sala aerobiku          

 

kontakt z opiekunem sekcji mgr Łukasz Bylica:  lukasz.bylica@uj.edu.pl

   

sekcja wspinaczkowa 

Paulina Czech  tel.  605 606 165

 

Żeglarstwo

 Grzegorz Ginter kontakt:  barbital@o2.pl

tel. 506 114 498

Wielkość fontu
Kontrast