ZAWODY PŁYWACKIE – WYNIKI

7 grudnia 2018 r. na pływalni Uniwersytetu Ekonomicznego odbyła się kolejna edycja zawodów pływackich pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Prof. Jerzego Walochy.

Jak co roku w zawodach konkurowali studenci Collegium Medicum UJ w różnych kategoriach. SMO reprezentował wręczając medale i nagrody Prof. Rafał Olszanecki. 

 W tym roku w zawodach udział wzięło blisko 75 uczestników oraz wielu kibiców.  

Wyniki kobiet:
 
Kategoria Amator na dystansie 50m  stylem dowolnym kobiet
I miejsce – Gadka Maja  II Fizjot.
II miejsce  -Gregorarz  Magdalena  V Fizjot.
III miejsce  -Hordyjewicz  Katarzyna  Fizjot. Irok II st.
 
Wśród zawodników konkurowali studenci Szkoły Medycznej Obcokrajowców oraz uczestnicy sekcji pływackiej.
Na dystansie 50m stylem dowolnym miejsca kolejno zdobyły:
I -Malene  Tornkvist  -SMO -29,72s
II -Szkudlarek  Karolina  II Piel -30,14s
III – Sowa Marta I L -30,33s
 
W kategorii Absolwent  na dystansie 50m st. dowolnym zwyciężyła Anna Kopeć -30,28s
 
Na dystansie 50m stylem klasycznym:
I  -Natalia Kasza ( I L ) -38,73s
II -Czech  Paulina  II L -42,69s
III – Michalina Śpiewak ( I L ) -43,85s
 
Dystans 50m stylem grzbietowym pokonały kolejno:
I – Karolina Szkudlarek  III Piel – 34,21s
II -Sowa Marta I L -34,38s
III -Jagieła Kinga I WNoZ IIst. -35,72s
 
Na tym samym dystansie kategorię Amator zwyciężyła – Pieczara Katarzyna II Fizjot.
Kolejno II miejsce zdobyła Grabowska Joanna II Fizjot. ,miejsce III zajęła  Gregorarz Magdalena V Fizjot.
 
50m stylem motylkowym : 
I -Malene Tornkvist SMO -33,58s
II – Sandra Milena Gjermundnes SMO -38,37s
III -Wieczorek Anna III WNoZ -39,72s
 
Stylem motylkowym na dystansie 50m w kategorii Absolwent zwyciężyła Anna Kopeć- 34,86s
 
Wyniki sztafet:
 
Sztafety 4x50m st.dowolnym:
 
I -Szkudlarek K ,Woźniak M.,Suchaniak I..,Domin B.
II -Kołkiewicz M. Ciuk Sz. Jagieła K. Sowa M.
III – Kopeć A, Krajewska A. Pytlewski A. Skwara E
 

Wyniki mężczyzn

50 m styl dowolny:

STUDENT:

  1. SKWARA EVAN            I SMO    25,34
  2. DOMIN BARTOSZ       VI L       27,02
  3. LAZAROVICH DAVID II SMO  27,95

PRACOWNIK/ABSOLWENT:

  1. KOŁKIEWICZ MATEUSZ 26,74
  2. WOŻNIAK PIOTR                    27,51
  3. PUŁYK ROMAN                      29,51

50 m styl klasyczny:

STUDENT:

  1. LAZAROVICH DAVID II SMO         34,52
  2. SHYNKARENKO MYROSLAV III L 34,89
  3. DOMIN BARTOSZ   VI L                    36,22

PRACOWNIK/ABSOLWENT

  1. WOŻNIAK MIROSŁAW                37,61
  2. KRATOCHWIL MARIAN              42,69
  3. CIUK SZYMON                             43,66

50 m styl grzbietowy:

STUDENT:

  1. WINIARSKI WOJCIECH   II L           34,89
  2. WĄSOWICZ HUBERT       II NOZ     35,77
  3. ROCZNIAK JAN                 II L          44,16

PRACOWNIK/ABSOLWENT:

  1. WOŻNIAK MIROSŁAW               36,77
  2. HABRYKA MICHAŁ                    39,00
  3. CIUK SZYMON                            44,32

50 m styl  motylkowy:

STUDENT:

  1. SKWARA EVAN         I SMO       28,62
  2. PYTLEWSKI ADAM IV L         30,16
  3. WÓJCICKI PATRYK    I NOZ     30,60

PRACOWNIK/ABSOLWENT

  1. KOŁKIEWICZ MATEUSZ     29,18
  2. WOŻNIAK PIOTR                  29,75
  3. PUŁYK ROMAN                    35,86

 


Powrót


Wielkość fontu
Kontrast