Akademickie Mistrzostwa Małopolski w Pływaniu

🏊‍♀️🏊‍♂️PŁYWACY NA 4 MIEJSCU PO DWÓCH RZUTACH AKADEMICKICH MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI

W słoneczną niedzielę 18 marca 2024, Pływaczki i Pływacy KU AZS UJ CM zakończyli zmagania na pływalni AWF Kraków w Akademickich Mistrzostwach Małopolski.

W klasyfikacji generalnej drużyna męska zajęła 4 miejsce zaraz za drużyną AWF Kraków, kobiety uplasowały się na miejscu 7.

🏅Medaliści w II rzucie:

Karolina Szkudlarek – srebrny medal na dystansie 100 m stylem dowolnym oraz brązowy medal na 50 m stylem dowolnym

Karol Kowalski – brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym

Skład mężczyzn: Karol Kowalski, Wojciech Winiarski, Krzysztof Woszczek, Kacper Koss, Michał Wyka, Bartosz Dziedzic, Filip Zaczyński, Wiktor Jania, Krzysztof Kulicki oraz dr Mirosław Wożniak.

🫵Serdecznie dziękujemy wszystkim Zawodnikom i Zawodniczkom za waleczność, zaangażowanie i entuzjastyczne nastawienie. Gratulujemy nowych życiówek i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy✊👍

Powrót

Akademickie Mistrzostwa Małopolski w pływaniu

Mamy To🥉🏊‍♀️🏊‍♂️

Drużyna męska KU AZS UJ CM po I rzucie Akademickich Mistrzostw Małopolski w pływaniu, na obiekcie AWF Kraków w dniu 12 listopada zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej, zaraz po ekipach AZS AGH i AZS AWF. Cieszymy się ogromnie i trzymamy kciuki za utrzymanie formy do II rzutu, który odbędzie się już na wiosnę 2023. Życzymy dalszych sukcesów i życiówek. GRATULACJE!!!